https://telegram.me/empireoflies

آقای فخرآور! دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را ؟!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در بین عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین شاید کمتری کسی را بتوان پیدا کرد که به اندازه «امیرعباس (سیاوش) فخرآور» به منافع و ارزش‌های ملت ایران خیانت کرده باشد.

فخرآور که از فعالان در حوادث ۱۸ تیر ۱۳۷۸ بود و در فتنه ۸۸ هم از اغتشاشات حمایت کرد، پس از فرار به آمریکا، خود را به‌طور کامل در اختیار دشمنان ملت ایران قرار داده است. وی که در زمان خروج از ایران حتی مدرک لیسانس هم نداشت، پس از حضور در آمریکا و جذب توسط سرویس‌های جاسوسی آمریکا، ادامه تحصیل داد و حتی اکنون به گفته خودش در یکی از دانشگاه‌های آمریکا هم تدریس می‌کند.

«امیرعباس فخرآور» البته در برابر خدماتی که آمریکایی‌ها به او کرده‌اند، تا نهایت توانش به آمریکا و بخصوص حزب جمهوری‌خواه این کشور خدمات داده است و صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است. او که در سالهای گذشته از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را حل شده در فرهنگ آمریکایی می‌داند.

فخرآور که علاقه‌زیادی به خودنمایی و تابوشکنی دارد، جز معدود عناصر اپوزیسیونی بود که ننگ دستبوسی مقامات رژیم صهیونیستی را پذیرفت و پس از فتنه ۸۸ با سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با مقامات اسرائیلی دیدار کرد و وعده همکاری داد و در طول این سالها هم همکاری نزدیکی با صهیونیست‌ها داشته است.

این عنصر اپوزیسیون در دو سال اخیر با تالیف و انتشار کتابی موهوم با عنوان «رفیق آیت‌ا…» سعی کرده اصالت انقلاب اسلامی و رهبران ارشد آن را زیرسوال برده و وقوع انقلاب سال ۵۷ را به سرویس‌های اطلاعاتی شوروی ربط دهد! اقدامات تند و رادیکال فخرآور در طول سالهای اخیر انتقاد بسیاری از عناصر اپوزیسیون را درآورده و نمک آنقدر شور شده که افرادی مانند «احمد باطبی» (از امضاکنندگان نامه به ترامپ برای تحریم ایران) علیه او سخن گفته است.

فخرآور که دارای عقده حقارت از دوران کودکی است، چند هفته پیش با انتشار تصاویری از راهپیمایی مردم یکی از روستاهای ایران، ملت ایران را به تمسخر گرفت و ادعا کرد که مخالفان رئیس جمهور جدید آمریکا فقط روستایی‌ها هستند که به ادعای او سواد ندارد!

با همه این سوابق سیاه، «امیرعباس فخرآور» چند روز پیش با انتشار تصویری از دیدار یکی از مقامات جمهوری‌اسلامی با «صدام حسین» رئیس سرنگون‌شدن رژیم بعث عراق، سعی کرد اینگونه القا کند که جمهوری‌اسلامی ایران با دشمنان ملت ایران دست دوستی داده است!

این عنصر ضدانقلاب و وطن‌فروش در صفحه فیسبوکش نوشت: “در این فیلم دکتر مرندی وزیر بهداشت و درمان کابینه و فرستاده ویژه هاشمی‌رفسنجانی پس از پایان هشت سال جنگ بین ایران و عراق و کشته شدن بیش از ۶٠٠ هزار جوار (جوان) ایرانی توسط رژیم بعث عراق، برای صدام حسین آرزوی سلامتی و بهروزی می‌کند.”

این ادعا در حالی مطرح شده که دکتر مرندی چند سال پیش طی یک مصاحبه درباره دیدارش با صدام گفته بود: “در راستای دعوت از همه رئسای جمهور کشورهای اسلامی برای حضور در نشست کنفرانس سران کشورهای اسلامی در تهران، به صلاحدید رئیس جمهور وقت و هماهنگی با مسئولان عالی رتبه نظام با وجود عدم میل باطنی، برای انجام وظیفه مجبور به سفر به عراق و دیدار به صدام شدم …”

فخرآور و دیگر عناصر اپوزیسیون در حالی تلاش می‌کنند تا جمهوری‌اسلامی و مقامات آن را به وابستگی و خودفروشی و وطن‌فروشی متهم می‌کنند که خودشان در خیانت به وطن در حال مسابقه با همدیگر هستند و هرازچندگاهی اخباری درباره ارتباط و گرفتن مبالغ هنگفتی از سوی عناصر و گروه‌های اپوزیسیونِ جمهوری‌اسلامی از دولت‌های غربی بخصوص آمریکایی‌ها شنیده می‌شود.

افرادی مانند فخرآور و دیگر عناصر ضدانقلاب، بهتر است به جای مطرح کردن اینگونه شایعات و دروغ‌گو، نخست پاسخ بدهند که اگر رژیم صدام در حمله به ایران جان صدها هزار نفر از ملت ایران را گرفت، با سلاح‌های اهدایی کدام کشورهای به این کشتارها دست زد؟ غیر از این است که سلاح‌های آمریکایی و انگلیسی و فرانسوی و شوروی و آلمان بود که صدها هزار ایران را شهید و یا جانباز کرد؟

و سوال دیگر این است که اکنون عناصر مخالف جمهوری‌اسلامی در سایه حمایت چه دولت‌هایی قرار دارند؟ مگر غیر از اینست که همان دولت‌هایی که اکنون از امثال فخرآور حمایت مالی و معنوی می‌کنند، در زمان رژیم صدام هم از آن جنایت‌کار پشتیبانی می‌کردند؟

و در آخر از فخرآور می‌پرسیم که اگر واقعا به فکر مردم ایران است، پس چرا با رئیس جمهور کشوری عکس یادگاری گرفته و اکنون از حامیان سرسخت رئیس جمهور کشوری است که بیشترین دشمنی و خیانت را علیه ملت ایران انجام داده و به‌طور مستقیم دستش به خون هزاران ایرانی بیگناه آلوده است و حتی ریگان رئیس‌جمهور وقت آمریکا را الگوی خود می‌داند!؟ منتظر پاسخ به این سوال‌ها از سوی فخرآور هستیم.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme