https://telegram.me/empireoflies

آقای سیگارچی پدرت اکنون کجاست !؟

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، آرش سیگارچی خبرنگار و مجری ضدانقلاب شبکه صدای آمریکا (VOA) چند روز پیش در صفحه فیسبوک خود به سفر مادرش به آمریکا اشاره کرد. او نوشته بود پس از ۷ سال و بعد از خروجش از ایران برای نخستین بار مادر خود را می‌بیند. آرش سیگارچی در حالی مادرش را پس از مدت‌ها دید که کشف حجاب کرده بود.

آرش سیگارچی دارای خانواده‌ای کاملا غیرمذهبی بوده و به گفته برخی از دوستانش او حتی در زمان حضور در ایران سخنانی بر علیه دین بیان می‌کرد. مادر آرش سیگارچی در سالهای گذشته چندین بار خواستار سفر به آمریکا و دیدار با فرزندش بود، اما به دلایلی از این سفر اجتناب می‌کرد.

پدر و مادر آرش سیگارچی از چند سال گذشته و به ویژه پس از فرار آرش سیگارچی به خارج از کشور با یکدیگر دچار اختلافات بسیاری شدند، تا جایی که پدر و مادر او به صورت جدا از یکدیگر زندگی می‌کنند و طلاق عاطفی گرفته‌اند. با توجه به مسائل اشاره شده، به نظر می‌رسد سفر اخیر مادر آرش سیگارچی به آمریکا ناشی از طلاق رسمی پدر و مادر او است که سبب شده مادر او در کمال آرامش و بدون اجازه پدرش به آمریکا سفر کند.

جالب است بدانید، پدر آرش که در گذشته گویا اهل موسیقی و مطرب مجالس بزم بود، اکنون به مواد مخدر اعتیاد دارد و هر روز هزینه بسیاری برای مصرف مواد افیونی هزینه می‌کند. پدر آرش به ویژه در سالهای اخیر در راه مواد مخدر بسیاری از سرمایه زندگی خود را دود کرده و وضعیت خوبی ندارد. یکی از دلایل اختلاف مادر و پدر آرش سیگارچی نیز همین اعتیاد پدر او است.

حال باید از آرش سیگارچی پرسید چرا به جای مزدوری روزانه برای رسانه‌های بیگانه و ضدایرانی و ضداسلامی، به پدر پیر و گرفتار در دام اعتیاد خود رسیدگی نمی‌کند و کمی از درآمدهای خود را صرف پدرش نمی‌نماید؟ اصلاً آیا خبر دارد اکنون پدرش در چه وضعیت در حال زندگی کردن است!؟

آرش-سیگارچی2

آرش سیگارچی در دوران کودکی در کنار پدر و مادر و برادر کوچکترش اشکان.

احمد سیگارچی. پدر آرش سیگارچی

احمد سیگارچی. پدر آرش سیگارچی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آخه این به اصطلاح آدم اصلا ارزش داره ازش خبر بزارین با اون صدای نکره اش و قیافه ی نحسش؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme