https://telegram.me/empireoflies

آغاز عملیات خطرناک خنثی‌سازی بمب در برلین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همانطور که رسانه‌های آلمانی روز چهارشنبه اعلام کرده بودند در پی کشف بمبی به جا مانده از جنگ جهانی دوم در برلین، اوایل وقت امروز (جمعه) عملیات تخلیه محل و خنثی کردن بمب آغاز شد.

بنابر گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، این بمب ۵۰۰ کیلوگرمی انگلیسی که هم اکنون عملیات خنثی‌سازی آن پیگیری می‌شود، در  نزدیکی ایستگاه مرکزی قطار کشف شد و پلیس دستور داد که تمامی ساختمان‌های نزدیک این محل به فاصله ۸۰۰ متری تخلیه شوند.

ایستگاه مرکزی قطار، وزارت اقتصاد، سرویس اطلاعات فدرال آلمان (BND) و سفارت‌خانه‌های اندونزی و ازبکستان ساختمان‌هایی هستند که تخلیه شده‌اند. این اقدام مشکلاتی را در ایستگاه مرکزی قطار به وجود آورده است. در برنامه پروازها اختلالی ایجاد نشده است اما به فرودگاه‌ها هشدار داده شده است که برفراز محلی که بمب در آن قرار دارد، پرواز نکنند.

سخنگوی پلیس روز چهارشنبه  اعلام کرده است که این عملیات بلند مدت و دشوار خواهد بود.

با گذشت چندین دهه از پایان جنگ جهانی دوم‌ همچنان در شهرهای آلمان بمبمهای به جا مانده از جنگ جهانی دوم کشف می‌شوند. هفته گذشته هم متخصصان خنثی‌کننده بمب موفق شدند که بمبی ۱٫۸ تنی را در پادربورن خنثی کنند.

انتهای‌پیام/ فارس

 

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همانطور که رسانه‌های آلمانی روز چهارشنبه اعلام کرده بودند در پی کشف بمبی به جا مانده از جنگ جهانی دوم در برلین، اوایل وقت امروز (جمعه) عملیات تخلیه محل و خنثی کردن بمب آغاز شد. بنابر گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، این بمب ۵۰۰ کیلوگرمی انگلیسی که هم اکنون …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme