https://telegram.me/empireoflies

«آزمایش موشکی ایران» اپوزیسیون را وحشت‌زده کرد

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمحمد نوری‌زاد در سال‌های اخیر بارها در مصاحبه با رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، ادعا نموده که دستگاه‌های امنیتی ایران اجازه سخن گفتن به آنها را نمی‌دهند و نمی‌توانند در یک تحصن تا تجمع، اعتراض خود را به وضعیت کشور اعلام کنند. این ادعاهای نوری‌زاد و دیگر عناصر اپوزیسیون در حالی مطرح می‌شود که خود نوری‌زاد در سال‌های اخیر چندین بار بدون هیچگونه مزاحمی روبروی چندین مکان از جمله لانه جاسوسی سابق آمریکا، وزارت اطلاعات، ستاد کل سپاه، زندان اوین و … دست به اعتصاب و تحصن زده و کسی نیز با او برخورد نکرده است.

وی در طول سال‌های پس از فتنه ۸۸ که منجر به علنی شدن هویت او شد، در چندین نامه، بیانیه و مصاحبه به بالاترین مقامات مذهبی و اجرایی در ایران توهین کرد و حتی اعتقادات دینی ده‌ها میلیون ایرانی را به سخره گرفت، اما برخورد تنبیهی با او نشد.

کار نوری‌زاد در سال‌های اخیر به جایی رسیده است که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند ادای احترام به شیطان‌پرستان، تبرئه جنایات منافقین، حمایت از فرقه ضاله بهائیت، تشکر از خاندان منحوس پهلوی، نفی شهادت حضرت زهرا (س)، توهین به پیامبر اسلام(ع) و امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) و … را بر زبان می‌آورد.

این عنصر اپوزیسیون با انتشار فایل صوتی، با اشاره به آزمایش موشکی ایران در چند روز اخیر سخنان سخیفی را در رد این آزمایش موشکی مطرح ساخت و از مسئولان جمهوری اسلامی خواست انجام این آزمایش‌ها را متوقف کنند.

این افاضات در حالی مطرح شد که وی از رئیس‌جمهور سابق آمریکا تعریف و نسبت به رئیس‌جمهور جدید این کشور بدگویی کرد و گفت: ترامپ هرگز مانند اوباما نیست که موافق مذاکره و نرمش باشد و ما از فرصت اوباما در قالب مذاکرات برجام به شایستگی استفاده نکردیم.

نوری‌زاد با چرب‌زبانی و دم‌تکان‌دادن برای اربابان غربی خود، اشاره کرد: اگر می‌خواهید زندگی در ایران جریان داشته باشد و مردم این همه اضطراب نداشته باشند نرمش ایجاد کنید.

وی در ادامه با تکمیل نقش وطن‌فروشانه خود به موضوع قدرت موشکی آمریکا اشاره می‌کند و می‌گوید: ترامپ آمده ادبیات دیگری دارد و هرگز موافق نرمش نیست و شما فکر می‌کنید با چند موشک خود می‌توانید خطری برای منافع آمریکا و اسرائیل باشید؛ آن‌ها (آمریکا) در عرض یک ساعت بساط شما را جمع می‌کنند و فروپاشی ایران برای آن‌ها زنگ تفریح است.

ریشه مخالفت‌های افرادی از قبیل محمد نوری‌زاد با نظام جمهوری اسلامی را باید در عقده‌ها و جاه‌طلبی‌هایش جست‌وجو کرد که آنقدر از تفکرات پیشین‌شان فاصله گرفته که لحن بیانیه‌ها و نامه‌های سرگشاده‌اش با گروهک‌های تروریستی و شبکه‌های ضد انقلاب تفاوتی ندارد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد نوری‌زاد در سال‌های اخیر بارها در مصاحبه با رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، ادعا نموده که دستگاه‌های امنیتی ایران اجازه سخن گفتن به آنها را نمی‌دهند و نمی‌توانند در یک تحصن تا تجمع، اعتراض خود را به وضعیت کشور اعلام کنند. این ادعاهای نوری‌زاد و دیگر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme