https://telegram.me/empireoflies
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی فاش کرد زنان مهاجر در مراکز بازداشت اداره گمرک و مهاجرت این کشور مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.

آزار و اذیت جنسی زنان مهاجر توسط مأموران اداره گمرک و مهاجرت آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغروزنامه آمریکایی نیویورک تایمز امروز (سه شنبه) با انتشار گزارشی فاش کرد زنان مهاجر در مراکز بازداشت اداره گمرک و مهاجرت این کشور مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.

یک زن مهاجر به نام «ماریا» در گفتگو با روزنامه نیویورک تایمز از آزار و اذیت جنسی خود توسط یکی از مأموران اداره مهاجرت آمریکا در ایالت تگزاس این کشور پرده برداشت.

یک زن مهاجر دیگر –با نام اختصاری ای.دی– که ۱۹ سال دارد نیز فاش کرد زمانی که به همراه پسربچه ۳ ساله اش در یکی از مراکز نگهداری مهاجران در ایالت پنسیلوانیا در بازداشت به سر می برده، مورد آزار و اذیت یکی از مأموران مهاجرتی قرار گرفته است.

بر اساس داده های وزارت امنیت داخلی آمریکا که به دست نیویورک تایمز رسیده، ماریا و ای.دی تنها دو تن از هزاران مهاجری هستند که می گویند هنگام بازداشت در مراکز اداره مهاجرت و گمرک آمریکا مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند.

این گزارش می افزاید در فاصله بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ میلادی، بیش از ۱۳۰۰ مورد شکایت درباره آزار و اذیت جنسی مهاجران بازداشت شده به ثبت رسیده است. نهادهای ناظر تخمین می زنند آمار منتشرشده بسیار کمتر از آمار واقعی است.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی فاش کرد زنان مهاجر در مراکز بازداشت اداره گمرک و مهاجرت این کشور مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme