https://telegram.me/empireoflies

آزار جنسی دختربچه ۶ ساله در مرکز بازداشت آریزونای آمریکا!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیک دختربچه ۶ ساله که در نتیجه سیاست‌های ضدمهاجرتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از والدین خود جدا شده و در یک مرکز بازداشت در آریزونا به سر می برد، از سوی یکی از کودکان بزرگتر این مرکز مورد آزار جنسی قرار گرفت.

این گزارش ناراحت کننده نخستین بار بوسیله نشریه «نیشین» منتشر شد. به دنبال افشای این جزئیات، از این دختربچه کوچک خواسته شد که با امضای یک فرم محل حضور خود را از این پسربچه که او را مورد آزار جنسی قرار داده است، جدا کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این دختربچه به همراه مادرش در تاریخ ۲۴ مه به منظور فرار از باندهای خطرناک گواتمالا، از مرز تگزاس وارد آمریکا شدند. دو روز پس رسیدن، مادر و دختر در نتیجه سیاست ضدمهاجرتی ترامپ موسوم به «تحمل صفر» از یکیدگر جدا شدند. این دختربچه به یک مرکز بازداشت در آریزونا فرستاده شد که در همان جا مورد آزار جنسی قرار گرفت.

مادر این دختربچه شماره تماس پدر او را –که به عنوان مهاجر در کالیفرنیا زندگی می کند– در اختیار مقامات بازداشتگاه قرار داد و مقامات این بازداشتگاه پدر او را در جریان اتفاقات ناراحت کننده‌ای که برای دخترش افتاده بود، قرار دادند. گزارش‌ها حاکی از آن است که این خانواده با کمک گروه مدنی «خانواده ها به یکدیگر تعلق دارند» در نهایت به یکدیگر ملحق شدند.

این گزارش یک روز پس از آن منتشر شد که دولت دونالد ترامپ اعلام کرد توانسته است تا ضرب الاجل تعیین شده از سوی دادگاه بیش از ۲۵۰۰ کودک مهاجر را که از خانواده هایشان جدا شده بودند به آغوش خانواده بازگرداند.

دونالد ترامپ از زمان ورود به رقابت‌های انتخاباتی بارها وعده داد که از ورود مهاجران غیرقانونی به کشور جلوگیری خواهد کرد. وی با استفاده از سیاست ضدمهاجرتی جدید خود خانواده های مهاجر را نزدیک مرز مکزیک از کودکان آنها جدا کرد. این درحالی است که به دنبال اعتراضات گسترده به این سیاست متضرر، ترامپ ماه گذشته میلادی دستور توقف جدا کردن کودکان را از خانواده هایشان صادر کرد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

در نتیجه سیاست‌های ضدمهاجرتی دونالد ترامپ، یک دختربچه ۶ ساله در مرکز بازداشت آریزونا مورد آزار جنسی قرار گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme