https://telegram.me/empireoflies

آزادی در غرب؛ آزادی یا اسارت و بندگی شیطان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنبود آزادی در ایران مبحثی جنجالی است که  بارها و بارها رادیو فردا روی آن مانور داده و برای هر یک از آنان مبلغی ازسازمان سیا به جیب زده است. حتی اگر تکراری، بی معنی و رد شدن ادعاهای موجود در آن از واضحات باشد. با اعلام رتبه بندی جدید شاخص آزادی، بار دیگر ایران متهم به سرکوب آزادی شده و در انتهای این لیست قرار گرفته است. شاخصهایی که هر از چند گاه از منابعی خود ساخته منتشر می شود و همیشه نام ایران در میان ده کشور آخر این لیست است. و همین آمارهای مبهم و از پیش تعیین شده سلطه طلبان، مبنای تصمیم گیریهای بین المللی درباره ایران می شود.

رادیو فردا با استقبال از این تحقیر ملت می نویسد:

“براساس گزارش سالانه مربوط به آزادی های انسانی در جهان، که روز پنجشنبه منتشر شد، در میان ۱۵۹ کشور، سوئیس در جایگاه آزادترین کشور جهان جای گرفته و ایران در مقام ۱۵۴ قرار دارد”.

لفاظی های رادیو فردا و امثالهم در رابطه با نبود آزادی در ایران بارها و بارها پاسخ داده شده و واضح است که این ادعاهای بی اساس و غیر علمی، ساخته و پرداخته دست سلطه طلبان و مستکبران است که نمی توانند آزادیهای مبتنی بر دین و الهیات را برتابند و هر کس با آزادهای دروغین آنها که اساساً شیطانی و حیوانیت رها شده است، مخالف باشد را متحجر و جامعه غیر آزاد می خوانند.

نویسندگان و رتبه دهندگان گزارشهای سالانه آزادی همواره مدافع توسعه‌طلبی، خشونت و سرکوب جنبش‌های آزادی خواه بوده‌اند. تدوین و تنظیم پیمان نامه های حقوق بشری مطابق با ارزشها، آداب و تجویزهای دستگاه نظری اومانیستی و لیبرال غرب صورت گرفته است و نه ارزشهای انسانی و الهی.

آزادی در غرب برخاسته از خواسته‎ها و تمایلات نفسانی انسان‎هاست و در این دیدگاه الحادی، انسان باید آزاد باشد و هر چه خواست انجام دهد. آزادی به این معنی که مبنای دموکراسی غربی قرار گرفته‌، در واقع، نوع حیوانیت رها شده است.

آزادی دینی تکلیف‎مدار است؛ انسان باید تنها از خداوند اطاعت نموده، به احکام و دستورهای او عمل نماید و حکومت و نظامی را  بپذیرد که قانون و حاکمان آن از سوی خداوند تعیین شده باشند. آزادی اجتماعی و سیاسی مطلق، به این معنی که انسان‎ها هر چه خواستند انجام دهند و هر قانونی را به دلخواه وضع کنند، وجود ندارد. تکلیف‎گریزی، مسۆولیت‎ناپذیری و عدم قانونمندی، نشانه‎ی وحشی‎گری و جاهلیّت است؛ در اسلام، تمدن و مدنیّت به معنای پذیرفتن تکلیف و مسۆولیّت و قانون‎مداری است و آزادی دینی؛ یعنی رهایی انسان‏ها از قیدبندگی و حاکمیّت غیر خدا.

در اسلام مبنا و اساس آزادی، خواست و هوس و اراده فرد نیست، بلکه استعدادهای والای بشر است. اراده بشر تا آنجا محترم است که با استعدادهای عالی و مقدسی که در نهاد او است، هماهنگ باشد و او را در مسیر ترقی و تعالی بکشاند، ولی آنجا که بشر را به سوی فنا و نیستی بکشاند و استعدادهای عالی وی را به هدر دهد، احترامی نخواهد داشت.

در جامعه غرب پوچ گرایی و ولنگاری افراطی و انحراف جنسی به آزادی تعبیر می شود. افرادی که مفهوم آزادی را به درستی درک نکرده و نمی توانند بین آزادی اسلامی و آزادی غربی تفکیک قائل شوند، توقعاتی نابجا از حکومت دارند. وقتی حکومت اسلامی در برابر توقعات نا بجای آنان می ایستد، متهم به سرکوب شده در قعر لیستها قرار می گیرد. به این صورت مخالفان جمهوری اسلامی در قامت فعالان حقوق بشر در صدد تحت فشار قرار دادن ایران و صدور قطع نامه های بین المللی بر می آیند.

تنها یک مثال کوچک از حیوانیت رها شده در آرمانشهر سوییس که سر لیست آزادی غرب است، می تواند ابعاد و آثار آزادی به سبک غرب را به خوبی نمایان سازد و نشان دهد دارنده برترین رتبه آزادی شیطانی تا چه حد در منجلاب فساد غوطه ور است.

“روزنامه ۲۰ دقیقه سوییس نوشته است از جمعیت هشت میلیونی سوییس، بیشتر از ده هزار نفر متهم به سوء استفاده جنسی از حیوانات هستند که در این میان اسب ها از قربانیان مهم این سوء استفاده ها هستند!
با این تفاسیر همان بهتر که ایران در قعر جدولی باشد که حیواناتی چون سوییسی‌ها در صدر آن هستند.
(اقتباس از نوشته های شهید مطهری)

انتهای پیام/رادیو دیروز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

رتبه ایران در رتبه بندی شاخص آزادی بشر، بار دیگر سوژه نخ نمای رادیو فردا علیه نظام شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme