https://telegram.me/empireoflies

«آزادی آمریکایی»، باز هم حادثه آفرید

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، بر اساس گزارش رسانه‌های آمریکایی، یک دختر ۹ ساله آمریکایی به هنگام آموزش تیراندازی تصادفا مربی خود را با یک مسلسل اسرائیلی «یوزی» کشت.

«چالرز واکا» مربی ۳۹ساله در لحظه حادثه در یک میدان مشق تیراندازی در ایالت آریزونا آمریکا این دختربچه را آموزش می‌داد. حادثه هنگامی رخ داد که این کودک، پس از کشیدن ماشه مسلسل یوزی، کنترل آن را از دست داد و رگبار گلوله به سمت سر مربی شلیک شد. این مربی‌ با بالگرد به بیمارستان منتقل شد، اما معالجات پزشکی ‌روی او بی‌نتیجه ماند.

پلیس آمریکا تنها فیلم تا لحظه پیش از تیر خوردن مربی را منتشر کرده است و هنگامی که رگبار بسته می‌شود، تنها صدای آن شنیده می‌شود.

دختر-9-ساله-آمریکایی-سلاح-یوزی

آموزش تیراندازی به دختر ۹ ساله در آمریکا

آموزش تیراندازی با سلاح گرم به کودکان در بسیاری از مناطق ایالات متحده آمریکا رایج است و این کار به تفریحی برای برخی از مردم تبدیل شده است و هرساله مردم آمریکا تقاص شعار به اصطلاح آزادی موجود در کشورشان را می‌پردازند.

برخلاف اکثر کشورهای جهان قانون حمل سلاح در آمریکا توسط تعدادی از ایالات‌ها و فدارال‌ها تعریف شده ‌است و این قانون اجازه حمل اسلحه را به افراد می‌دهد. مالکیت سلاح در آمریکا یک سنت قدیمی است. سنتی که به اندازه تاریخ این کشور قدمت دارد و فیلم‌های خشن و وسترن آمریکایی نیز ریشه در اینگونه قانون‌ها و فرهنگ ناشی از آن دارد.

بحث درباره محدود کردن این سنت همواره از جنجالی‌ترین موضوع‌های اختلاف برانگیز در بین افکار عمومی آمریکا بوده و بسیاری از افراد حمل سلاح را خطری عمومی دانسته و سبب سلب امنیت و آرامش روحی و جانی در جامعه این کشور دانسته‌اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme