https://telegram.me/empireoflies

آزادی‌بیان به سبک اپوزیسیون!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌ها، گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون با آنکه همواره خود را داعیه‌دار حقوق‌بشر و آزادی بیان معرفی می‌کنند، اما حتی نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند و نظر مخالفی را برنمی‌تابند.

چند روز پیش پس از مرگ «مریم میرزاخوانی» دانشمند ایرانی‌تبارِ آمریکایی، «مسعود بهنود» کارشناس تلویزیون «بی‌بی‌سی فارسی» با انتشار عکسی قدیمی از دیدار «مریم میرزاخوانی» و مرحوم هاشمی رفسنجانی، در صفحه توییتر خود نوشت: “فکر نکنیم همه قدرت رای زور و زر میخواهند. نه، برخی هم قدرت میخواهند چون به آنها امکان میدهد به نوابغ لبخند بزنند. گیرم که بعد مرگشان کشف شود.”

این سخنان هرچند کوتاه بهنود با واکنش تند بسیاری از عناصر اپوزیسیون مواجه شد. از جمله «حسن داعی» حامی گروهک تروریستی منافقین و از مزدوران رژیم سعودی که مواضع تندی علیه جمهوری‌اسلامی دارد، به حمله به بهنود، او را مزدور حکومت ایران دانست و در صفحه فیسبوکش نوشت: “انصافا که مسعود بهنود در کاسه‌لیسی از رژیم و گسترش فرهنگ ذلت، از همه ساندیس‌خوران نظام یک سر و گردن بالاتر است. درگذشت دردناک مریم میرزاخانی که از جهنم آخوندی یعنی دشمن زن، علم و فرهنگ گریخت و در غرب به شکوفائی رسید نیز فرصتی است برای بهنود تا این واقعه را خرج نظام کند و از مرده رفسنجانی تملق بگوید. به گفته وی، رفسنجانی «قدرت را برای زور و زر نمی‌خواسته بلکه قدرت میخواست چون به وی امکان میداد به نوابع لبخند بزنند» دست مریزاد به بی‌بی‌سی که عصاره‌های ذلت و کاسه‌لیسی را یکجا جمع کرده است …”

«نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست فراری و از زیردستان «ربع پهلوی» هم از سخنان «حسن داعی» حمایت کرد و «امیرعباس فخرآور» نوچه سازمان جاسوسی آمریکا هم در واکنش به این سخنان بهنود، او را مامور حکومت ایران دانست و ادعا کرد: “افرادی مانند مسعود بهنود، عنایت فانی، ابراهیم نبوی و … را که می‌بینم یاد سخنان وزیر سابق اطلاعات ایران (حجت‌الاسلام فلاحیان) می‌افتم که گفت بیشتر خبرنگاران در داخل و خارج کشور مامور وزارت اطلاعات ایران هستند …”

اینگونه عناصر اپوزیسیون که نظام جمهوری‌اسلامی را به نقض حقوق‌بشر و آزادی‌بیان متهم می‌کنند، حتی حاضر نیستند یک جمله مخالف به نظر خود را شنیده و تحمل کنند. این موضوع نشان‌دهنده آنست که ضدانقلاب در ادعای خود راجب صادق نیست و نمی‌توان به وعده‌هایش اطمینان کرد.

انتهای متن/

رسانه‌ها، گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون با آنکه همواره خود را داعیه‌دار حقوق‌بشر و آزادی بیان معرفی می‌کنند، اما حتی نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند و نظر مخالفی را برنمی‌تابند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme