https://telegram.me/empireoflies

آرش سیگارچی گزارشگر صدای آمریکا و گوگوش رسماً از همجنسبازی حمایت کردند + سند

گوگوش خواننده ضد انقلاب و وابسته به گروهای سلطنت طلب و بهاییان اخیرا در اقدامی هنجار شکنانه و کاملاً خلاف باور های دینی و فرهنگی جامعه ایران دست به ساخت و انتشار یک کلیپ تصویری موسیقی زده است و در آن به طور رسمی از همجنسبازی حمایت کرده.

این خواننده معلوم الحال که از تهیه کنندگان برنامه آکادمی موسیقی در شبکه من و تو نیز بود اخیراً در جهت قبح شکنی از پدیده های غیر اخلاقی و ترویج فساد در میان جوانان ایران دست به فعالیت زده و در جدیدترین اقدام خود ترانه ای در رابطه با همجنسبازان خوانده است.

پس از انتشار این ویدیو کلیپ از گوگوش، آرش سیگارچی مجری و گزارشگر اخبار در شبکه صدای آمریکا با درج پستی در صفحه فیسبوک خود از این اقدام گوگوش حمایت کرده و نوشته:

“این کلیپ گوگوش که با اسم بهشت و تحت شعار «Freedom to Love for All» بیرون آمده، مهم است.

اولین کار جدی در احترام به همجنسگرایی ایرانی ست.”

گفتنی است این اقدام تابو شکنانه گوگوش و سیگارچی حتی به مذاق طرفداران این دونفر نیز خوش نیامده مخاطبان با کامنت هایی تند برای سیگارچی و گوگوش ابراز تاسف کرده اند. شاید خواندن کامنت های گویا تر از هر صحبت دیگری باشد:

احمد سبزیپور: فقط میگم متاسفم، برا گوگوش متاسفم، تبلیغ کاری رو کرد که حتی حیوانات انجام نمیدن، یه بیماریست، یادم باشه برا چند روز PMC و چند شبکه رو قفل کنم

فاطمه ساداتی: واقعا متاسفم

نازنین: من احترام میذارم!!!! ولی یه چیزی واسم عحیبه یه پیر زنه دگوری که پاش لب گوره بیاد تبلیغ همجنس گرایی کنه، زورم میاد، دوست عزیز، خصوصی هر کسی به خودش ربط داره اصلا سرشو بزنه به دیوار ولی با خودش چی فکر کرده، از فردا دختر و.پسر کم سن و.سال یهو همجنس باز میشن،، این درسته؟ چون یه پیر زن جادوگر دفاع که هیچی داره تبلیغ ( که یه جور هجمه و حمله است) انجام بده؟

رضا: متخصص سواری بر موج

شکوفه منجزی: چیزی بدتر از بیماری… شرم آوره

روناهی برخدا: این خانم خوب بلد از فرصتها استفاده کن،شماها مریضین

نازنین شالچی: برای انسانهای نادان تاسف میخورم

آرش جست: خدا دوگوش هم شفا بدهد..

آرمین رادمن: خدا را شکر ایشون آخر عمریه خوب دارن خودشونو نشون میدن!!!

مریم مهدیان: چیزی به نام همجنس گرایی وجود نداره …جمهع کنید این بساط. مسخره را … شرم اور …..خدا چقدر نکوهش کرده …همجنسگرایی رو …متاسفم

احمد سبزیپور: شرم آوره، واقعا با چیزهایی که شنیدم نمیدونم چطور این کلیپ رو با خانواده تماشا کنم، آخه خانم گوگوش واقعا حمایت از همجنسبازها زشت بود، من که دیگه به شخصه هیچوقت به ترانه هاتون گوش نمیدم، واقعا ما داریم از نظر اخلاقی به کجا کشیده میشیم، فقط باید بگم که متاسفم واسه همه کسایی که این کلیپ رو دیدن و خوششون اومد، امیدوارم از راهی رو که رفتید برگردید

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme