https://telegram.me/empireoflies

آرش سیگارچی عامل جمهوری اسلامی است! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، جام جهانی فوتبال در روز سینزدهم خود قرار دارد و چشم صدها میلیون نفر را متوجه خود کرده است، در این میان برخی از عناصر ضدانقلاب به دلایل مختلفِ در ارتباط با جام جهانی به درگیری با یکدیگر مشغولند.

امید شریفی دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم سوئد، یکی از این افراد است که خود را داعیه‌دار پرچم منحوس شیر و خورشید و حکومت رضا خانی می‌داند. وی امروز با انتشار ویدئویی در صفحه فیسبوک خود پس از کامبیز حسینی و فرشید منافی، این بار به آرش سیگارچی مجری شبکه VOA حمله کرد.

امید دانا در این ویدئو آرش سیگارچی را نیز “کرم خاکی” نامید و با اشاره به انتشار پستی در صفحه فیسبوک آرش سیگارچی، به شدت از او انتقاد کرد. گفتنی است، آرش سیگارچی که سابقه فعالیت‌های ضداسلامی و ضدانقلابی را در پرونده دارد، چند روز پیش در صفحه فیسبوک خود با انتشار فیلمی از آتش‌زدن پرچم جمهوری اسلامی در برزیل توسط برخی اپوزوسیون، این کار را “عملی احمقانه” و عوامل آن را “اپوزسیون نادان” نامید که با روش‌ها و در زمان نامناسب به دنبال مبارزه با جمهوری اسلامی هستند.

امید دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب که در یکی از بارهای (مشروب‌فروشی) شهر استکهلم کار می‌کند، مجری شبکه ماهواره‌ای صدای آمریکا را به حمایت از جمهوری اسلامی متهم کرد و هدف او را تخریب چهره اپوزسیون جمهوری اسلامی دانست. امید دانا در سخنانی عجیب و قابل تامل، مدعی شد برخی از عوامل رسانه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی فارسی، صدای آمریکا، رادیو فردا و … از عوامل نفوذی جمهوری اسلامی در این رسانه‌ها هستند و هدف آنها را تامین منافع جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد. این عنصر سلطنت‌طلب یکی از دلایل سخن خود را شرکت برخی از این عوامل رسانه‌های غربی در انتخابات ریاست جمهوری ایران دانست.

امید-دانا-آرش-سیگارچی

امید دانا تصوری از شرکت آرش سیگارچی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را منتشر کرد.

اما نکته قابل تامل اینجاست که آرش سیگارچی پس از انتشار ویدئو امید دانا، این عنصر سلطنت‌طلب را فردی احمق خطاب کرد و طی پستی در صفحه فیسبوک خود در دفاع از شرکت در انتخابات جمهوری اسلامی، نوشت:

یه عده هم راه افتاده‌اند عکس شرکت من در انتخابات ۸۸ رو شِیر می‌کنند که من حامی جمهوری اسلامی ام….
معلومه که به رای ۸۸ ام افتخار می‌کنم

آرش-سیگارچی-فیسبوک

در ماه‌های اخیر شک و تردید عوامل ضدانقلاب نسبت به یکدیگر از جمله سوءظن درباره آرش سیگارچی برای احتمال جاسوسی، نگرانی بسیاری در بین آنها ایجاد کرده است.

به ویژه پس از سفر بی‌دردسر ماه گذشته مادر آرش سیگارچی به آمریکا و دیدار با پسرش، بسیاری از اپوزسیون با اشاره به این موضوع گفتند “چطور وقتی یک نفر از ایران با بی‌بی‌سی فارسی تماس می‌گیرد، دو دقیقه بعد وزارت اطلاعات با او تماس می‌گیرد و تذکر می‌دهد، اما وقتی مادر آرش سیگارچی می‌خواهد از ایران به آمریکا برود کسی جلوی او را نمی‌گیرد؟” و نسبت به هویت اصلی آرش سیگارچی مظنون شدند.

قابل ذکر است، در سالهای اخیر و به ویژه پس از حوادث سال ۸۸ ارتباط بین برخی از عوامل ضدانقلاب با جمهوری اسلامی افشاء شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آقای سیگارچی فقط به رای ۸۸ افتخار میکنه نه به جمهوری اسلامی لطفا مورد این مساله که آیا واقعا وزارت اطلاعات به افرادی که با بی بی سی فارسی تماس میگیرند تذکر میده تحقیق بیشتری بکنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme