https://telegram.me/empireoflies

آرزوی مرگ خبرنگار BBC برای شهروندان ترک تبار

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه ای مثل بی بی سی فلسفه وجودی اش این است که سیاست ها و اهداف دولت فخیمه ملکه انگلستان را که سال هاست سودای به دست آوردن امپراتوری سابق خود را دارد برآورده نماید .

از مهمترین این اهداف می توان به تفرقه افکنی در بین ملل سابقا استمعار زده انگلستان به شیوه های پیچیده اشاره نمود.این رسانه دولت انگلیس از ابزار های مختلفی برای این مهم استفاده می کند.یکی از این ابزار ها استفاده از خبرنگاران و کارکنان از اقوام مختلف است که به وسیله آنها در بین قومیت های آسیایی اختلاف افکنی نماید.

یکی از این خبر نگاران که اصالتی کردی دارد مهرداد فرهمند است.وی که سال ها در ایران به روزنامه نگاری پرداخته است از ابتدای شروع به کار بی بی سی فارسی در این رسانه به گزارش نویسی پرداخت و به دلیل آشنایی با زبان های عربی و انگلیسی و ترکی مدتی در لبنان و مصر خبرنگار این شبکه بوده است.

فرهمند در سال ۹۲ در یک ازدواج سازمانی و برای پرده پوشی ارتباط جنسی مدیر سابق بی بی سی فارسی با یکی از مجریان زن این شبکه مجبور به ازدواج با نفیسه کوهنورد شد.ولی هیچ گاه از این ازدواج سازمانی رضایت نداشت تا جایی که با گذشت کمتر از یکسال از علنی کردن این ازدواج سازمانی و پایان یافتن حواشی پیش آمده پیرامون روابط غیر اخلاقی این مجری بی بی سی و صادق صبا، چند ماه پیش مهرداد فرهمند که در طول این مدت مدت زمان اندکی را در کنار همسر سازمانی اش گذرانده بود، به طور رسمی از وی جدا شد و با حذف خاطرات مشترک خود همچون تصاویری که پیش از این در صفحات مجازی منتشر نموده بود، تلاش کرد تا این ازدواج سازمانی را نیز به فراموشی بسپارد.

اما وظیفه این خبر نگار در فضای مجازی جدا از نوشتن خاطرات روزانه اش ،اختلاف افکنی شدید بین قومیت های ایرانی به ویژه آذری ها و کرد ها می باشد.وی مطالب و داستان های زیادی در این رابطه در صفحات شبکه های اجتماعی خود منتشر کرده و در آخرین مورد در روز گذشته پس از حادثه بمب گذاری در استانبول که بر حسب اتفاق وی هم در این شهر حضور دارد مطلبی را نوشته که در آن برای یک شهروند ترک تبار آرزوی مرگ کرده است.

فرهمند

وی که تخصص ویژه ای در داستان سرایی دارد و جالب این که در داستان هایش فقط خود قهرمان داستان است و برای صحت و سقم داستان ها نمی توان به فرد دیگری مراجعه نمود نوشته که در روز های قبل از این انفجار در همان محل انفجار تاکسی سوار شده و برای رسیدن به مقصد با راننده تاکسی مجادله ای طولانی داشته و نهایتا چون از وی بابت این مجادله ناراحت بوده پس از اطلاع از این انفجار آرزو می کند که وی هم در این انفجار کشته شده باشد !!!  وی در این مطلب به ترک زبانان نیز با نسبت دادن صفت ” اشک اوغلو اشک” توهین نمود.

این نوشته وی در پست فیس بوکش با واکنش های بسیار تند مخاطبان مواجه شده و وی را دشمن ملت ترک دانسته اند. به عنوان مثال مخاطبی نوشته :”جناب فرهمند اعتقاد مردم به نماز رو قبول نداری ولی به اتفاق پدر بزرکوار برای افطاری(مفتی) تشریف میبری سلطان احمد؟!ضمنا ارزوی مرگ برای کسی که مثل تو فکر نمی کند، هیچ سنخیتی با ادعای روشنفکری ندارد”

واکنش های برخی از مخاطبان این صفحه را در خصوص مطلب فوق الذکر در این قسمت می توانید مشاهده کنید.

فرهمند

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۰۵-۳۰

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۰۶-۳۵

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۰۶-۵۹

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۱۲-۲۹

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۱۲-۵۲

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۱۶-۴۵

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۱۷-۲۱

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۱-۱۸-۲۱

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme