https://telegram.me/empireoflies

آرزوی غیراخلاقی شبکه جم برای ایرانی ها! +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه شبکه های ضد فرهنگی “جم” با تبریک به جامعه همجنس بازان ایرلند بخاطر تصویب شدن چنین قانونی، ماهیت اصلی مدیران و عوامل خود را بر ملا ساختند، آنها البته به این بسنده نکردند و طی پستی در فیسبوک رسمی این شبکه، آرزوی برگزاری رفراندوم همجنس بازان را در ایران کرد!

در صفحه فیس بوک شبکه جم آمده است: “ای کاش ایرانی‌ها هم همجنس باز بشوند! مردم ایرلند با مشارکت در همه پرسی، با بیش از ۶۲ درصد رای موافق، به قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان رای مثبت دادند. این خبر که در رسانه ها بازتاب بسیاری داشت، با واکنش های متعددی مواجه گردید. همجنسگرایان و موافقین این پدیده، سر از پا نشناخته و آن را جشن گرفتند و مخالفین به تحلیل در رابطه با منشأ چنین پدیده ای پرداخته و در رسانه هایشان مخالفت خود را علنی کردند.”

در این بین گروه شبکه های ضد فرهنگی “جم” با تبریک به جامعه همجنس بازان به خاطر تصویب شدن چنین قانونی، ماهیت اصلی مدیران و عوامل خود را بر ملا ساختند.

گروه شبکه های ماهواره ای جم اما به این بسنده نکرند و طی پستی در فیسبوک رسمی این شبکه آرزوی برگزاری رفراندوم همجنس بازان را در ایران کرد!

این در حالی است که گروه شبکه های جم که سرمایه اصلی رسانه ای خود را به پخش فیلم هایی هدفمند اختصاص داده است در بیشتر آنها به ترویج و عادی سازی پدیده شوم همجنس بازی در بین خانواده های ایرانی می پردازد.

 

شایان ذکر است سعید کریمیان، مدیر گروه جم که خود هرازگاهی در صفحه فیسبوکش به حمایت از همجنس بازان می پردازد نقش مکمل پازل همجنس بازان را در دنیای رسانه ایفا می کند. او با استفاده از این ابزار سعی در تغییر سبک زندگی اصیل ایرانی دارد.

انتهای پیام/بولتن نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme