https://telegram.me/empireoflies

آرزوهای خبری !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند ماه پیش و در پی عمل جراحی موفقیت‌آمیز امام‌خامنه‌ای (در شهریورماه ۱۳۹۳)، برخی از رسانه‌های بیگانه و اپوزسیون خبر از وضعیت جسمی نامناسب رهبر معظم انقلاب اسلامی دادند. در این شایعه، بدون استناد به منبعی موثق و معتبر، ادعا شده بود که “آیت‌الله خامنه‌ای، در اثر از کار افتادن اعضای مهم بدن وی با فوریت به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شده و پزشکان حال وی را وخیم ارزیابی کرده‌اند.”

پیش از این نیز روزنامه «فیگارو» که به عملکرد ضدایرانی معروف است و با استناد به «منابعی موثق» که هیچ‌گاه هویتشان را اعلام نکرد، ادعا کرده بود “سرطان پروستات رهبر جمهوری اسلامی‌به مرحله چهارم، وخیم‌ترین مرحله رسیده و حداکثر دو سال از عمر وی باقی مانده است”، که البته این ادعا پس از مدعی به‌طور کلی تکذیب شد.

در ادامه اینگونه جوسازی‌ها و موج‌سواری‌های رسانه‌های بیگانه و اپوزسیون، وب‌سایت ضدانقلاب «روز آنلاین» با استناد به یکی از تصاویر سخنرانی اخیر امام خامنه‌ای در حرم امام خمینی(ره)، مدعی شد برآمدگی مشکوکی در ناحیه شدم ایشان دیده می‌شود که احتمالا نشان‌دهنده بیماری است.

امام خامنه‌ای

امام خامنه‌ای

وبسایت «روزآنلاین» که به کینه‌سوزی با جمهوری‌اسلامی معروف است، مدعی شد: “در این عکس آیت‌الله خامنه‌ای مثل معمول عصا را زیر دست راست خود قرار داده و دست چپ را برای حاضران بلند کرده است، اما عکس درست در لحظه‌ای گرفته شده که به نظر می‌رسد سید حسن خمینی هم به شکم رهبر جمهوری اسلامی نگاه می‌کند(!)، همان جا که یک برجستگی غیرمعمول به چشم می‌خورد … فرضیه طرح شده وجود «سوند» (محفظه ادراری) روی شکم بود. این دستگاه پزشکی معمولا پس از جراحی‌ها و در زمانی که فرد نمی‌تواند برای ادرار کردن به توالت مراجعه کند به مثانه متصل می‌شود. این وسیله پزشکی در برخی بیماری‌ها مانند سرطان پیشرفته پروستات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک محفظه کیسه مانند به آن ضمیمه می‌شود که با یک کمربند به دور کمر بیمار بسته می‌شود. با پذیرش این فرض، باید پذیرفت که به رغم روایت‌های رسمی، رهبر جمهوری اسلامی دچار سرطان است و جراحی سال گذشته او نیز به همین منظور صورت گرفته است …”

«روزآنلاین» همواره یکی از نشانه‌های آگاهی از میزان سلامت امام خامنه‌ای در سالهای اخیر را مدت زمان سخنرانی‌های ایشان دانست، اما به سخنرانی بیش از ۹۰ دقیقه‌ای مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر در حرم امام خمینی(ره) اشاره نکرد.

این‌گونه خبرهای دروغ در شرایطی منتشر می‌شود که سال‌های گذشته نیز بارها برخی اخبار دروغ درباره سلامت مقام معظم رهبری در رسانه‌های بیگانه و اپوزسیون به‌عنوان منتشرشده است. قابل تأمل آنجاست که در اکثر مواقع اینگونه شایعات به‌طور هماهنگ از سوی رسانه‌های آمریکایی، اسرائیلی و سعودی منتشر می‌شود.

می‌توان انتشار اینگونه شایعات در قالب اخبار رسمی را در جوسازی خبری رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب دانست. در شرایطی که جمهوری اسلامی‌ایران در سراسر منطقه غرب آسیا دست بالا را دارد و گفتمان انقلاب اسلامی در کشورهای اسلامی از جمله عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و … در حال گسترش است، رسانه‌های معاند با شایعه‌پراکنی و جنگ روانی به دنبال این هستند تا نظام اسلامی را تحت فشار قرار داده و تضعیف کنند.

در سال‌های اخیر به‌دفعات اتفاق افتاده که طی آن رسانه‌ای بیگانه شایعاتی درباره شرایط داخلی ایران را به نقل از منابع خیالی خود منتشر کرده‌اند که پس از مدتی تمام آن‌ها تکذیب و ماهیت دروغین منتشرکنندگان این کذبیات افشا شد. در مورد اخیر نیز، با مقایسه تصاویر امام خامنه‌ای در وبسایت دفتر حفظ و نشر آثار ایشان، طی سالهای اخیر می‌توان به کذب بودن اخبار اخیر نیز پی برد.

انتشار اینگونه دروغ‌ها نشانه ضعف و ناتوانی دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی است که برای رسیدن به اهداف شوم خود از حربه شایعه‌پراکنی استفاده می‌کنند.

گفتنی است، سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی کشورهای استکباری برای تضعیف کشورهای مخالف خود، هرازچندگاهی شایعه مرگ رهبران آنها را منتشر می‌کنند تا واکنش‌هایی پس از آن را بررسی کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme