https://telegram.me/empireoflies

آدم بد قصه «ماموریت غیرممکن ۵»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، به نظر می رسد ردیف فیلم های ماموریت غیرممکن پایان ناپذیر است. جدیدترین این سری فیلم که پنجمین آن نیز هست را قرار است کریستوفر مک کواری کارگردانی کند. طبق معمول تام کروز نیز پای ثابت فیلم است و همچنان در نقش اتان هانت ظاهر می شود.

نقش آدم های حاشیه ای فیلم را نیز الک بالدوین، واینگ رامس، سیمون پگ و جرمی رانر برعهده دارند. اما به جز نقش اتان هانت یک نقش مهم دیگر هم در فیلم وجود دارد که در واقع همان نقش آدم بد ماجرا است که باید با اتان هانت بجنگد. معمولاً انتخاب بازیگر این نقش با سر و صدا همراه است. این هفته نیز اعلام شد کادر اجرایی فیلم سرانجام موفق شدند با شون هریس برای ایفای این نقش به توافق برسند.

ظاهراً او شرط و شروط های بسیاری برای پذیرش این نقش داشته است و حتی برخی با بدبینی معتقدند ممکن است هر لحظه این توافقات را بر هم بزند.

شون هریس که بازیگری انگلیسی است، در آمریکا بازیگر شناخته شده ای نیست. او در انگلیس بویژه به خاطر بازی در فیلم های «هری براون»، «Red Riding» و «۲۴ ساعت پارتی مردم» معروف است. بنابراین بازی کردن در «ماموریت غیرممکن» می تواند یک شانس بزرگ برای او برای مطرح شدن در هالیوود و البته جهان باشد.

از سال ۱۹۹۶ که اولین فیلم از مجموعه «ماموریت غیرممکن» ساخته و ارائه شد تا کنون ۵ فیلم با این نام ساخته شده است و تهیه کنندگان آن در این ۲۰ سال موفق به کسب درآمد بسیاری از فروش فیلم در گیشه، به صورت دی وی دی و لوازم جانبی آن شده اند. بنابراین برای هر بازیگر تازه کاری ایفای نقش در آن به معنای سکوی پرتاب است.

انتهای پیام/بانی فیلم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme