https://telegram.me/empireoflies

آخرین اولتیماتوم سردار سپاه به جنگ افروزی سعودی ها در مرز های ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه های گذشته تحرکات ضد انقلاب به ویژه کومله و دموکرات در مرز های غربی میهن عزیزمان شدت گرفته است و بنا بر شواهد و اسناد متقن و اعتراف سرکرده این تروریست ها کمک های مالی و تسلیحاتی سعودی ها که توسط عمال آنها در داخل خاک کردستان عراق اعمال می شود تاثیرات شایانی در قدرت گرفتن دوباره این تروریست ها دارد.

هفته گذشته نیز گروهی از اقلیم کردستان عراق برای مذاکره با مقامات ایرانی وارد تهران شدند و اعلام کردند که اجازه نمی دهند از خاک کردستان بر علیه منافع جمهوری اسلامی اقدامی انجام شود. ولی ظاهرا تروریست های مستقر در خاک کردستان عراق از مقامات اقلیم کردستان حرف شنوی ندارند و هم چنان بر اقدامات تروریستی خود ادامه می دهند.

بر همین اساس روز گذشته سرلشکر رحیم صفوی به بارزانی ها در ارتباط با فعالیتهای مسلحانه اشرار کومله و دمکرات،اولتیماتوم داد و گفت:درباره اینکه بارزانی‌ها اجازه می‌دهند،کنسولگری سعودی‌ها در شمال عراق به ضد انقلاب ایرانی سلاح بدهد، هشدار می‌دهیم.
سرلشکر سید یحیی رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در خصوص فعالیتهای اشرار تروریست کردی و دست روی دست گذاشتن بارزانی ها،ضمن هشدار به آنها گفته :”از اینکه بارزانی ها اجازه می‌دهند،در شمال عراق کنسولگری سعودی‌ها به ضد انقلاب ایرانی سلاح بدهد هشدار می‌دهیم؛بارزانی ها باید بدانند مدیون ایران هستند.
وی هم چنین در خصوص ریشه کردهای عراق گفته کردهای عراق آریایی هستند و ریشه‌شان ایرانی است و به ایران علاقه دارند اما بدانند اگر وارد این بازی سیاسی شوند معلوم نیست دیگر ایران کمکشان کند.
سرلشکر صفوی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه سیاست‌های راهبردی ایران در مسایل منطقه ای و جهانی تاثیرگذار است و همه به این نکته اذعان دارند، تصریح کرد:حتی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم در مواردی تحت تاثیر سیاست‌های ایران است و در مناظره‌ها و سخنرانی‌های کاندیداهای آمریکایی آن را مشاهده می‌کنیم.
وی با بیان این مطلب که ایران به دنبال صلح جهانی در مقابل تفکرات تکفیری تروریستی است گفته: خراب‌کاری‌های تروریست‌ها و چالش‌ها در منطقه باقی نمی‌ماند و ممکن است به سمت آفریقا و اروپا و آسیای میانه حرکت کند. در هیچ جای دنیا مثل منطقه غرب آسیا این میزان بحران وجود ندارد و معتقدیم منشا خارجی بحران‌های منطقه ما سیاست‌های آمریکا و صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها و برخی اعراب به خصوص سعودی‌ها است.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ادامه با اشاره به حمایت کشورهای غربی از تروریست‌ها گفت: متاسفانه خیی از کشورها برای اینکه سودی از فرش تجهیزاتشان بدست آوردند به گروهک‌های تکفیری کمک کردند.
وی در بخش دیگری از شخنانش به اشاره به موضوع سوریه تصریح کرد: حلب در آخرین مراحل آزادسازی قراردارد، تروریست‌های سوریه و عراق روند مرگ و نیستی را دنبال می‌کنند و شکست در سوریه و عراق ممکن است به کشورهای دیگر رخنه کند. آمریکا و عربستان مایل نیستند محور ترانزیتی ایران، عراق و سوریه در دستیابی به مدیترانه حاصل شود و مایلند کماکان ترکیه و اروپا محور ترانزیتی باشد.

این گفته دکتر صفوی که کردها ریشه آریایی دارند اشاره به اصل و ریشه قوم کرد است که با ملت ایران اشتراک دارند و در واقع بخشی از ملت ایران هستند که از هزاران سال پیش با یکدیگر زندگی نموده اند و تاریخی مشترک دارند.

لازم به یاد آوریست که چندی پیش رهبر تروریست ها کردستان از اسرائیل برای مبارزه با نظام مقدس اسلامی تقاضای کمک کرده بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme