https://telegram.me/empireoflies

آتش‌تهیه مفتی وهابی برای شیعه‌کشی داعشی‌ها+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمفتی وهابی در شبکه وهابی فارسی زبان در پاسخ به این سئوال که چرا شیعیان را تکفیر می کنید و آنها را مشرک می‌دانید پاسخ می‌دهد: چرا شیعه رافضی مسلمان نیست و مشرک است؟ به دلیل این که بدعت در دین آورده است. وی در ادامه اضافه می‌‌کند:  ۹۹ درصد شیعیان نه تلاوتشان درست است و نه نمازشان و نه وضویشان.

سخنان این مفتی وهابی همان مطلبی است که گروههای تکفیری با استناد به آن دست به سلاخی و کشتار مسلمانان می‌زنند. این گروهها با تمسک به تفکر وهابیت ابتدا به تکفیر مسلمانان پرداخته و در نتیجه آن جان و مال مسلمانان را بر خود حلال می‌دانند. در حقیقت شبکه‌های وهابی که از سوی عربستان سعودی حمایت مالی می‌شوند از حامیان اصلی گروههای تکفیری مانند داعش می‌باشند. این شبکه‌ها با ترویج تفکرات این گروهها، راه را برای تسلط آنها بر جوامع اسلامی و کشتار مسلمانان هموار می‌کنند. 

این مفتی وهابی نیز در همین راستا، با سخنان خود و با تهیه خوراک فکری برای داعش «آتش تهیه» را برای کشتارهای بعدی داعش فراهم می‌کند و این کشتارها را توجیه می‌کند.

دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

مفتی وهابی در شبکه وهابی فارسی زبان در پاسخ به این سئوال که چرا شیعیان را تکفیر می کنید پاسخ می‌دهد: چرا شیعه رافضی مسلمان نیست و مشرک است؟ به دلیل این که…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme