https://telegram.me/empireoflies

آبکش به کفگیر می‌گوید چقدر سوراخ داری!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرح دیبا» بیوه آخرین شاه رژیم پهلوی که این روزها در انزوا و تنهایی در فرانسه روزگار می‌گذراند، هر از چندگاهی با برپایی مراسم و جشن و یا مصاحبه‌ای در تلاش است تا خود را همچنان زنده نشان دهد. وی که سال‌ها در دوره رژیم پهلوی به‌عنوان نفر دوم حکومت مطرح بود، این روزها اصلاً از بی‌توجهی رسانه‌ها خوشنود نیست.

فرح برای ابراز وجود دست به هر کاری می‌زند؛ حتی حاضر است درباره موضوعاتی مانند صرفه‌جویی در مصرف انرژی و جمع‌آوری زباله‌ها و شیوه تربیت کودک هم مصاحبه نماید؛ مسائلی که نه وی تخصصی در آنها دارد و نه آن موضوعات ربطی به او دارند.

بیوه «محمدرضا پهلوی» در آخرین اقدامش چند روز پیش در پی سفر دکتر روحانی رئیس‌جمهور ایران به فرانسه، زبان باز کرد و در مصاحبه با رسانه‌ای ضدانقلاب، بدون اشاره به وضعیت اقتصادی مردم ایران در دوران رژیم پهلوی، مدعی شد که مردم ایران با مشکل کمبود غذایی روبرو هستند!

فرح با انتقاد از بی‌توجهی به حقوق‌بشر و حقوق‌زنان و دموکراسی در ایران، ادعا نمود که در جمهوری‌اسلامی به حقوق اقلیت‌های دینی توجه نمی‌شود!

وی که دوران کودکی خود را در فرانسه گذرانده و تحت تأثیر این کشور اروپایی است، با تعریف و تمجید از فرهنگ و تمدن فرانسوی‌ها، آن را الگوی مناسبی برای ایرانیان دانست و با وقاحت از مقامات جمهوری‌اسلامی خواست تا دموکراسی و حقوق‌بشر را به ایران ببرند!

البته «فرح دیبا» به این نکته اشاره نکرد که در دوران رژیم پهلوی که یا انتخابات وجود نداشت و یا به اذعان همگان انتخابات آزاد وجود نداشت و همگی سران رژیم به‌طور مستقیم و بدون توجه به نظر مردم توسط شخص شاه انتخاب می‌شدند. ضمن اینکه در دوران حکومت خاندان پهلوی سعی شد تا فرهنگ اصیل ایرانی-اسلامی ملت ایران نابود و فرهنگ پوچ غربی در کشور حاکم شود که فرح یکی از مهم‌ترین بازیگردانان این صحنه بود.

در حالی بیوه پهلوی با پررویی تمام دم از عدم رعایت حقوق‌بشر در جمهوری اسلامی میزند که در دستگاه حکومتی همسر وی، محمدرضا پهلوی، ساواک از هیچ نوع جرم و جنایت علیه مردم درغ ننمود و در زمینه انواع شکنجه حتی روی اربابان آمریکایی و اسرائیلی (سی آی ای و موساد) خود را نیز سفید نمودند.

باید به فرح پهلوی یادآوری نمود که در مدت ۳۷ سال حکومت همسرش کل کشور محدود به چند خیابان در شمال تهران بود و شاه تمام امکانات کشور را در اطراف خود متمرکز نموده بود، تا جایی که بسیاری از روستاها حتی از امکانات اولیه‌ای همچون برق نیز بی‌بهره بودند.

در همان سال‌های سیاه حکومت پهلوی بود که سهم ملت ایران از درآمد عظیم نفت تنها چند سینما و آنهم با هدف ترویج فحشا و دین زدایی از جامعه بود و امکانات رفاهی پیش پا افتاده‌ای همچون تلفن، خیابان‌های آسفالت، آب شرب بهداشتی و … برای مردم عادی رویایی شیرین و تنها محدود به سرمایه‌داران و نظامیان شاه بودند.

گویا کهولت سن سبب خرفتی و حماقت مضاعف این عجوزه شده و جنایات خود و همسرش در حق ملت ایران را به یاد نمی‌آورد که اکنون چنین نطق‌های طنز گونه‌ای می‌نماید.

بازماندگان رژیم پهلوی که به هیچ یک از شعارهای این روزهای خود در دوران قدرتشان عمل نکرده‌اند، مصداق این ضرب‌المثل قدیمی ایرانی هستند که «آبکش به کفگیر می‌گوید چقدر سوراخ داری!»

انتهای پیام/

«فرح دیبا» بیوه آخرین شاه رژیم پهلوی که این روزها در انزوا و تنهایی در فرانسه روزگار می‌گذارد، هر از چندگاهی با برپایی مراسم و جشن و یا مصاحبه‌ای در تلاش است تا خود زنده نشان دهد. وی که سال‌های در دوره رژیم پهلوی به‌عنوان نفر دوم حکومت مطرح بود، این روزها اصلاً از بی‌توجهی رسانه‌ها خوشنود نیست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme